Menu
11990
Replay

Replay - Tuta gri për meshkuj

Tuta bazike pambuku me lidhse dhe logo
Zgjidhni një ngjyrë

Find in-store

Në dispozicion
Detajet
Replay pjesa e poshtme e kostumit tuta për meshkuj. Modeli bazik me logo dhe lidhëse. Pambuk. Gri.
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKURM9978 {23650P}M08
MarkëReplay
SezoniPranverë-verë
GjiniaMeshkuj
Materiali100%Pambuk
ImporterEast Box Sh.p.k. Tiranë
Country of ManufactureTurqi
ManufacturerFASHION BOX S.p.a Italy