Menu
14490
Replay

Replay - Tuta të bardha për femra

Tuta me logo të zezë në xhepin e pasmë dhe bel elastik me lidhse
Zgjidhni një ngjyrë

Find in-store

Në dispozicion

Më shumë ngjyra në stok

Detajet
Replay tuta të bardha për femra me printim të zi të logos në xhepin e pasmë. Regular fit. Pjesa e poshtme e kostumit.
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKURW8068A {23591}001
MarkëReplay
SezoniDimër-vjeshte
GjiniaFemra
ImporterEast Box Sh.p.k. Tiranë
Country of ManufactureBangladesh
ManufacturerFASHION BOX S.p.a Italy