Menu
17990
Replay

Replay - Tuta të zeza për femra

Tuta me monograme përgjatë këmbëzave dhe bel elastik me lidhse
Zgjidhni një ngjyrë

Find in-store

Në dispozicion

Më shumë ngjyra në stok

Detajet
Replay Tuta të zeza për femra me printim të logos në pjesën e e pasme. Regular fit. Me monograme anash këmbëzave.
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKURW8068B {23474}098
MarkëReplay
SezoniDimër-vjeshte
GjiniaFemra
Materiali76%Pambuk;18%Poliestër;6%Elast
ImporterEast Box Sh.p.k. Tiranë
Country of ManufactureBangladesh
ManufacturerFASHION BOX S.p.a Italy