Menu
8390
Replay

Replay - Tuta të shkurtra plazhi për meshkuj

Rroba banje me këmbëza të shkurtra regular fit, me bel elastik dhe lidhse
Zgjidhni një ngjyrë

Find in-store

Në dispozicion

Më shumë ngjyra në stok

Detajet
Replay Tuta të shkurtra jeshile për plazh, me print logo të bardhë. Rrip elastik me lidhse. Regular fit. Dy xhepa anësorë dhe një xhep në anën e pasme.
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKURLM1119 {82972}337
MarkëReplay
SezoniPranverë-verë
GjiniaMeshkuj
Materiali100%Poliestër
ImporterEast Box Sh.p.k. Tiranë
Country of ManufactureTunizi
ManufacturerFASHION BOX S.p.a Italy