Menu
8390
Replay

Replay - Tuta të shkurtra plazhi për meshkuj

Rroba banje me këmbëza të shkurtra, me bel elastik dhe lidhse
Zgjidhni një ngjyrë

Find in-store

Në dispozicion
Detajet
Replay tuta të shkurtra plazhi ngjyrë bordo me logo të bardhë. Rrip elastik me një lidhse. Regular fit. Dy xhepa anësorë dhe një xhep në anën e pasme.
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKURLM1119 {82972}351
MarkëReplay
SezoniPranverë-verë
GjiniaMeshkuj
Materiali100%Poliestër
ImporterEast Box Sh.p.k. Tiranë
Country of ManufactureTunizi
ManufacturerFASHION BOX S.p.a Italy