Menu
35990
Replay

Replay - Xhup me tegela për meshkuj

Xhup color block ngjyrë portokalli dhe të zezë, regular fit
Zgjidhni një ngjyrë

Find in-store

Në dispozicion
Detajet
Replay xhup meshkujsh me tegela regular fit me logo në mëngë, mbyllje dhe xhepa me zinxhir. Jakë e lartë me kapuç. Ngjyrë portokalli dhe e zezë. Modeli është 189 cm i gjatë dhe ka veshur masën L.
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKURM8183A {84174}543
MarkëReplay
SezoniDimër-vjeshte
GjiniaMeshkuj
Materiali100%Poliestër
ImporterEast Box Sh.p.k. Tiranë
Country of ManufactureKinë
ManufacturerFASHION BOX S.p.a Italy