Menu
8390
Superdry

Superdry - Çantë shpine blu për femra

Montana çantë shpine e madhe me ndarje për laptop. Përmasat: 45 x 30 x 13.5 cm.
Zgjidhni një ngjyrë

Find in-store

Në dispozicion

Më shumë ngjyra në stok

Detajet
Superdry Montana çantë shpine e madhe blu dhe e bardhë me ujra. Xhep para me zinxhir. Ndarje për një laptop me madhësi maksimale 15 inç. Përmasat: 45 x 30 x 13.5 cm. Vëllimi 18l.
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKUSDW9110377A-2HV
MarkëSuperdry
SezoniPranverë-verë
GjiniaFemra
ImporterFashion Company Sh.p.k Tiranë
Country of ManufactureKinë
ManufacturerDKH Retail Ltd. Great Britain