Menu
8390
Superdry

Superdry - Çantë shpine rozë për femra

Wind Yachter Montana çantë shpine e madhe me printim të logos. Përmasat: 45 x 30 x 13.5 cm.
Zgjidhni një ngjyrë

Find in-store

Në dispozicion

Më shumë ngjyra në stok

Detajet
Superdry Wind Yachter Montana Çantë shpine femrash rozë me printim të madh logoje të bardhë sipër dhe anash. Xhep para me zinxhir. Ndarje për një laptop me madhësi maksimale 15 inç. Përmasat: 45 x 30 x 13.5 cm.
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKUSDW9110372A-2HW
MarkëSuperdry
SezoniPranverë-verë
GjiniaFemra
ImporterFashion Company Sh.p.k Tiranë
Country of ManufactureKinë
ManufacturerDKH Retail Ltd. Great Britain