Menu
13990
Timberland

Timberland - Atlete lëkure për meshkuj

Seneca Bay atlete të ulta me shollë OrthoLite®
Zgjidhni një ngjyrë

Find in-store

Në dispozicion
Detajet
Timberland Seneca Bay atlete për mashkuj bezhë deveje me taban të bardhë. Shollë OrthoLite® për rehati maksimale. Lëkurë premium që përpunohet sipas parimeve të qëndrueshmërisë, për të kursyer ujin dhe energjinë. Astar me rrjetë ReBOTL™ që përmban një minimum prej 50% plastikë të ricikluar.
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKUTA5TY5
MarkëTimberland
SezoniPranverë-verë
GjiniaMeshkuj
ImporterFashion Company Sh.p.k Tiranë
Country of ManufactureFilipine
ManufacturerVF International SAGL