Menu
7390
Timberland

Timberland – Çantë shpine e zezë uniseks

Çantë shpine me një ndarje me zinxhir dhe me xhep laptopi
Zgjidhni një ngjyrë

Find in-store

Në dispozicion

Më shumë ngjyra në stok

Detajet
Çantë shpine unisex Timberland me një ndarje me zinxhir dhe xhep laptop. Xhep i jashtëm. Ngjyra e zezë.
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKUTA6MXW 001
MarkëTimberland
SezoniPranverë-verë
GjiniaFemra
Materiali100% Poliestër;