Menu
6747
Liu Jo

Liu Yo - Çantë shpine për femra

Çantë shpine ANEU M me zinxhir në dy drejtime. Përmasat: 22 x 31 x 12 cm
Zgjidhni një ngjyrë

Find in-store

Në dispozicion

Më shumë ngjyra në stok

Detajet
Çantë shpine e zezë për femra Liu Jo ANEU M me majë dhe monogram. Xhepi i përparmë. Zip me dy drejtime. Përmasat: 22 x 31 x 12 cm.
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKULJAF2206 E0033 R9250
MarkëLiu Jo
SezoniDimër-vjeshte
GjiniaFemra
Materiali100% poliuretan;