Menu
11094
Timberland

Timberland - Këpucë të papërshkueshme nga uji për

Këpucë të larta Sprint Trekker me teknologji WaterProof dhe Timberdry
Zgjidhni një ngjyrë

Find in-store

Në dispozicion
Detajet
Këpucë për meshkuj Timberland Sprint Trekker të papërshkueshme nga uji për vjeshtë/dimër. Teknologji Waterproof dhe Timberdry. Ngjyrë ulliri.
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKUTA61SC
MarkëTimberland
SezoniDimër-vjeshte
GjiniaMeshkuj
MaterialiTekstil;