Menu
28990
Timberland

Timberland - Çizme lëkure për meshkuj

Çizme premium të papërshkueshme nga uji me veshje ReBOTL™
Zgjidhni një ngjyrë

Find in-store

Në dispozicion
Detajet
Çizme lëkure Timberland Premium të papërshkueshme nga uji në ngjyrë okër dhe kafe. Veshja ReBOTL™ që përmban të paktën 50% plastikë të ricikluar. Thuta GreenStride™.
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKUTA5YKD
MarkëTimberland
SezoniDimër-vjeshte
GjiniaMeshkuj
MaterialiDhie;