Menu
34990
Timberland

Timberland - Këpucë burrash të papërshkueshme nga

Çizme lëkure me membrana Gore-Tex dhe shollë Vibram®
Zgjidhni një ngjyrë

Find in-store

Në dispozicion
Detajet
Timberland Çizme mbi kyçin e këmbës për meshkuj. Membrana Gore-Tex dhe shollë Vibram®. Gishtat dhe thembra e perforcuar me gome. Lëkurë e papërshkueshme nga uji Timberland®. Ngjyrë gri me detaje të zeza.
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKUTA5U7H
MarkëTimberland
SezoniDimër-vjeshte
GjiniaMeshkuj
MaterialiLëkurë;
ImporterFashion Company Sh.p.k Tiranë
Country of ManufactureVietnam
ManufacturerVF International SAGL