Menu
16792
Tommy Hilfiger

Tommy Hilfiger - Hoodie bezhë për femra

Laurel relaxed fit hoodie pambuku me printim logoje
Zgjidhni një ngjyrë

Find in-store

Në dispozicion
Detajet
Tommy Hilfiger Laurel hoodie femrash ngjyrë bezhë me stampa gjethesh dhe monogram TH. Model pambuku me kapuç. Relaxed fit.
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKUTHWW0WW41263-AEF
MarkëTommy Hilfiger
SezoniPranverë-verë
GjiniaFemra
Materiali100%Pambuk
ImporterFashion Company Sh.p.k Tiranë
Country of ManufactureBangladesh
ManufacturerTommy Hilfiger Europe BV Amstredam / Netherlands