Menu
8792
Tommy Hilfiger

Tommy Hilfiger - Hoodie rozë për femra

Hoodie me xhep përpara dhe logo të qëndisur, regular fit
Zgjidhni një ngjyrë

Find in-store

Në dispozicion
Detajet
Tommy Hilfiger hoodie për femra me kapuç me xhep përpara. Regular fit. Ngjyra rozë.
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKUTHDW0DW17324-TIC
MarkëTommy Hilfiger
SezoniPranverë-verë
GjiniaFemra
Materiali80%Pambuk;20%Poliestër
ImporterFashion Company Sh.p.k Tiranë
Country of ManufactureBangladesh
ManufacturerTommy Hilfiger Europe BV Amstredam / Netherlands