Menu
9592
Tommy Hilfiger

Tommy Hilfiger - Hoodie femrash ngjyrë jargavani

Kapuç pambuku boxy fit me xhep përpara
Zgjidhni një ngjyrë

Find in-store

Në dispozicion
Detajet
Tommy Hilfiger Hoodie boxy fit për femra prej pambuku livando. Logoja e flamurit. Kapuç dhe xhep përpara.
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKUTHDW0DW17326-W06
MarkëTommy Hilfiger
SezoniPranverë-verë
GjiniaFemra
Materiali100%Pambuk
ImporterFashion Company Sh.p.k Tiranë
Country of ManufactureTurqi
ManufacturerTommy Hilfiger Europe BV Amstredam / Netherlands