Menu
13990
Tommy Hilfiger

Tommy Hilfiger - Hoodie për meshkuj me kapuç

Hoodie relaxed fit me shpatulla të ulura dhe xhep përpara
Zgjidhni një ngjyrë

Find in-store

Në dispozicion
Detajet
Tommy Hilfiger Hoodie relaxed fit për meshkuj. Me xhep përpara. Pambuk me poliestër të shtuar. Ngjyrë blu e errët. Modeli në foto është i gjatë 186 cm dhe i veshur me madhësinë M.
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKUTHDM0DM17785-C87
MarkëTommy Hilfiger
SezoniDimër-vjeshte
GjiniaMeshkuj
Materiali87%Pambuk;13%Poliester;
ImporterFashion Company Sh.p.k Tiranë
Country of ManufactureTurqi
ManufacturerTommy Hilfiger Europe BV Amstredam / Netherlands