Menu
11992
Tommy Hilfiger

Tommy Hilfiger - Hoodie blu për meshkuj

Archive Track Graphic hoodie me kapuç regular fit
Zgjidhni një ngjyrë

Find in-store

Në dispozicion
Detajet
Tommy Hilfiger Archive Track Graphic Hoodie për meshkuj blu me print logo, kapuç me lidhse dhe xhep përpara dy anë.Regular fit.
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKUTHMW0MW34445-C30
MarkëTommy Hilfiger
SezoniPranverë-verë
GjiniaMeshkuj
Materiali64%Pambuk;36%Poliestër
ImporterFashion Company Sh.p.k Tiranë
Country of ManufactureBangladesh
ManufacturerTommy Hilfiger Europe BV Amstredam / Netherlands