Menu
33490
HUGO BOSS

BOSS – Çizme ngjyrë ulliri për meshkuj

Çizme poliamid Hybrid Eloy_Halb_nymx me lëkurë të gomuar
Zgjidhni një ngjyrë

Find in-store

Në dispozicion
Detajet
Çizme për meshkuj BOSS Eloy_Halb_nymx hibride përbërë nga poliamid e lëkurë të gomuar. Ngjyrë ulliri me taban të zi dhe me lidhëse.
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKUHB50503296 361
MarkëBOSS
SezoniDimër-vjeshte
GjiniaMeshkuj
Materiali100% Lëkurë;