Menu
28490
HUGO BOSS

BOSS – Këpucë kamosh me qafë për meshkuj

Këpucë me qafë Adley_Halb ngjyrë kafe të errët me zinxhir të ulët e me lidhëse
Zgjidhni një ngjyrë

Find in-store

Në dispozicion
Detajet
Këpucë kamoshi me qafë për meshkuj BOSS Adley_Halb në ngjyrë kafe të errët. Me dantellë dhe zinxhir. Model i sheshtë.
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKUHB50503650 205
MarkëBOSS
SezoniDimër-vjeshte
GjiniaMeshkuj
Materiali100% Lëkurë;
ImporterFashion Company Sh.p.k Tiranë
Country of ManufactureLaos
ManufacturerHUGO BOSS International Markets AG Switzerland