Menu
23990
Camper

Camper – Brutus Çizme për meshkuj

Çizme deri në kyçin e këmbës me shuall XL Extralight® Organix™
Zgjidhni një ngjyrë

Find in-store

Në dispozicion
Detajet
Camper Brutus çizme për meshkuj me thembra të lehta XL Extralight® Organix™. Pjesa e sipërme e bërë nga materiali biologjik Mirum® i ngjyrosur me minerale dhe pigmente natyrale. Zinxhir dhe lidhëse. Ngjyre ulliri.
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKUCCK300245-027
MarkëCamper
SezoniDimër-vjeshte
GjiniaMeshkuj
Materiali100%Lëkurë;