Menu
30990
HUGO BOSS

BOSS – Çizme të zeza për meshkuj

Çizme Calev_Halb të sheshta, me lidhëse me zinxhir
Zgjidhni një ngjyrë

Find in-store

Në dispozicion
Detajet
Çizme për meshkuj BOSS Calev_Halb me taban të ulët dhe me zinxhir. Ngjyra e zezë. Astar i ngrohtë.
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKUHB50503302 001
MarkëBOSS
SezoniDimër-vjeshte
GjiniaMeshkuj
Materiali100% Lëkurë;