Menu
28490
HUGO BOSS

BOSS – Këpucë kamosh për meshkuj

Këpucë Baird_Derb me lidhëse të shkurtra dhe detaje me vrima
Zgjidhni një ngjyrë

Find in-store

Në dispozicion
Detajet
Këpucë kamosh BOSS Baird_Derb për meshkuj. Dantella të shkurtra dhe detaje me vrima.
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKUHB50503435 401
MarkëBOSS
SezoniDimër-vjeshte
GjiniaMeshkuj
Materiali100% Lëkurë;