Menu
26490
Camper

Camper – Pelotas Ariel Këpucë për meshkuj

Këpucë të bëra nga lëkura e lopës e nxirë me perime
Zgjidhni një ngjyrë

Find in-store

Në dispozicion

Më shumë ngjyra në stok

Detajet
Këpucë të zeza për meshkuj Camper Pelotas Ariel me lidhëse. Lëkura e lopës me tanin natyrale, e nxirë me perime. Veshje nga lëkura e lopës dhe tekstili.
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKUCC16002-317
MarkëCamper
SezoniPranverë-verë
GjiniaMeshkuj
Materiali100%Lëkurë;