Menu
48990
Cesare Paciotti

Cesare Paciotti – Atlete për meshkuj me majë të sh

Atlete lëkure me majë katrore dhe taban të trashë
Zgjidhni një ngjyrë

Find in-store

Në dispozicion

Më shumë ngjyra në stok

Detajet
Atlete për meshkuj Cesare Paciotti me majë prej lëkure me majë të sheshtë Cesare Paciotti. Taban i trashë. Ngjyrë bezhë-gri.
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKUCPPFU64500SVL-1787
MarkëCesare Paciotti
SezoniDimër-vjeshte
GjiniaMeshkuj
Materiali100% Lëkurë;