Menu
35990
Cesare Paciotti

Cesare Paciotti - Atlete për meshkuj me taban të t

Atlete me rrjetë në pjesën e sipërme në një kombinim të ngjyrave të errëta, portokalli dhe të bardhë
Zgjidhni një ngjyrë

Find in-store

Në dispozicion

Më shumë ngjyra në stok

Detajet
Cesare Paciotti Atlete për meshkuj me taban të trashë. Pjesa e sipërme rrjetë. Një kombinim i ngjyrave të errëta, portokalli dhe të bardhë.
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKUCPPFU64750TCA-1790
MarkëCesare Paciotti
SezoniDimër-vjeshte
GjiniaMeshkuj
Materiali60%Tekstil;40%Lëkurë;
ImporterFashion Company Sh.p.k Tiranë
Country of ManufactureItali
ManufacturerPACIOTTI S.p.a. Italy