Menu
48990
Cesare Paciotti

Cesare Paciotti – Atlete për meshkuj me majë të ul

Atlete ngjyrë blu me majë katrore dhe thembra të trasha
Zgjidhni një ngjyrë

Find in-store

Në dispozicion

Më shumë ngjyra në stok

Detajet
Cesare Paciotti atlete meshkujsh me majë katrore dhe me majë të ulët. Thembra të trasha. Ngjyra blu marine.
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKUCPPFU64500SVL-1788
MarkëCesare Paciotti
SezoniDimër-vjeshte
GjiniaMeshkuj
Materiali100%Lëkurë;