Menu
35990
Cesare Paciotti

Cesare Paciotti – Atlete për meshkuj me thembra të

Atlete të sheshta me pjesën e sipërme rrjetë dhe një kombinim të ngjyrave gri dhe të bardhë
Zgjidhni një ngjyrë

Find in-store

Në dispozicion

Më shumë ngjyra në stok

Detajet
Cesare Paciotti atlete meshkujsh me majë të ulët me thembra të trasha. Pjesa e sipërme rrjetë. Një kombinim i ngjyrave gri, të bardhë dhe jeshile.
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKUCPPFU64750TCA-1791
MarkëCesare Paciotti
SezoniDimër-vjeshte
GjiniaMeshkuj
Materiali60%Telstil;40%Lëkurë;