Menu
18590
Guess

Guess - Çanta femrash ngjyrë bezhë

Marieke Status Satchel çantë me logo dhe tegela. Përmasat: 23 x 31 x 12 cm.
Zgjidhni një ngjyrë

Find in-store

Në dispozicion
Detajet
Guess Marieke Status Satchel Çantë femrash ngjyrë bezhë me logo tegela dhe detaje ngjyrë ari. Doreza standarde sipër dhe rrip i rregullueshëmsupi. Përmasat: 23 x 31 x 12 cm.
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKUGHWQM92 29060 LBO
MarkëGuess
SezoniPranverë-verë
GjiniaFemra
Materiali100%Poliuretan
ImporterFashion Company Sh.p.k Tiranë
Country of ManufactureKinë
ManufacturerGuess Europe sagl Italy