Menu
17390
Guess

Guess - Çantë rozë për femra

Masie Girlfriend Satchel çantë me logo me doreza dhe rrip. Përmasat: 22 x 30 x 8 cm.
Zgjidhni një ngjyrë

Find in-store

Në dispozicion
Detajet
Guess Masie Girlfriend Satchel çantë rozë me printim logo. Dy doreza të sipërme. Rrip me zinxhir. Përmasat: 22 x 30 x 8 cm.
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKUGHWPA91 90060 LRL
MarkëGuess
SezoniPranverë-verë
GjiniaFemra
Materiali100%Poliuretan
ImporterFashion Company Sh.p.k Tiranë
Country of ManufactureMianmar (Burmë)
ManufacturerGuess Europe sagl Italy