Menu
18590
Guess

Guess - Çantë e bardhë për femra

Jania Society Satchel Çantë elegante me dorezë dhe zinxhir. Përmasat: 31 x 22 x 12 cm.
Zgjidhni një ngjyrë

Find in-store

Në dispozicion
Detajet
Guess Jania Society Satchel çantë elegante e bardhë me printim logo me shkëlqim dhe varëse logoje. Detaje në ngjyrë të artë. Doreza dhe zinxhir. Xhep me zinxhir në anën e pasme. Përmasat: 31 x 22 x 12 cm.
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKUGHWGA91 99060 WHI
MarkëGuess
SezoniPranverë-verë
GjiniaFemra
Materiali100%Poliuretan
ImporterFashion Company Sh.p.k Tiranë
Country of ManufactureVietnam
ManufacturerGuess Europe sagl Italy