Menu
14990
Guess

Guess - Çantë femrash ngjyrë bezhë

Cosette Camera çantë me një ndarje dhe xhep. Përmasat: 22 x 14 x 8 cm
Zgjidhni një ngjyrë

Find in-store

Në dispozicion

Më shumë ngjyra në stok

Detajet
Guess Cosette Camera çantë për femra me një ndarje dhe xhep të jashtëm. Rrip i rregullueshëm. Ngjyra bezhe. Përmasat: 22 x 14 x 8 cm.
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKUGHWVA92 22140 TAU
MarkëGuess
SezoniPranverë-verë
GjiniaFemra
Materiali100%Poliuretan
ImporterFashion Company Sh.p.k Tiranë
Country of ManufactureKinë
ManufacturerGuess Europe sagl Italy