Menu
12472
Guess

Guess - Çantë rozë për femra

Ginevra çantë me efekt lëkure pitoni. Përmasat: 23 x 17 x 10 cm.
Zgjidhni një ngjyrë

Find in-store

Në dispozicion
Detajet
Guess Ginevra Python çantë rozë për femra, me detaje ngjyrë ari. Mbyllje me dryn. Dorezë dhe rrip i rregullueshëm, i ndashëm. Përmasat: 23 x 17 x 10 cm.
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKUGHWKB87 34200 LTR
MarkëGuess
SezoniPranverë-verë
GjiniaFemra
Materiali100%Poliuretan
ImporterFashion Company Sh.p.k Tiranë
Country of ManufactureVietnam
ManufacturerGuess Europe sagl Italy