Menu
28490
HUGO

HUGO - Gjysëm Çizme gri për meshkuj

Ryan_halb Gjysëm Çizme lëkure gjysmë të thella me lidhëse dhe zinxhir në gjuhë
Zgjidhni një ngjyrë

Find in-store

Në dispozicion
Detajet
HUGO Ryan_halb Gjysëm çizme burrash prej lëkure me lidhëse dhe zinxhir në pjesën e llapës. Modeli gjysmë i thellë. Ngjyra gri.
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKUHB50503872 032
MarkëHUGO
SezoniDimër-vjeshte
GjiniaMeshkuj
Materiali100%Lëkurë;
ImporterFashion Company Sh.p.k Tiranë
Country of ManufactureLaos
ManufacturerHUGO BOSS International Markets AG Switzerland