Menu
20390
Guess

Guess - Çizme të zeza për meshkuj

Çizme Cesen me lidhëse me lëkurë viçi
Zgjidhni një ngjyrë

Find in-store

Në dispozicion
Detajet
Çizme Guess Cesena për meshkuj me lidhëse. Përzierje lëkure dhe poliuretani. Ngjyra e zezë.
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKUGFM8CEN LEA12 BLACK
MarkëGuess
SezoniDimër-vjeshte
GjiniaMeshkuj
Materiali60% Lëkurë; 40% Poliuretan;