Menu
39490
Inuikii

Inuikii - Gjysëm Çizme për meshkuj ngjyrë ulliri

Bomber Gjysëm Çizme të sheshta prej lëkure dhe poliamide, me taban që nuk rrëshqet
Zgjidhni një ngjyrë

Find in-store

Në dispozicion
Detajet
Inuikii Bomber Gjysëm Çizme të sheshta me lidhëse për meshkuj. Taban që nuk rrëshqet. Përzierje e lëkurës dhe poliamidit.
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKUIN55102-100-GRN
MarkëInuikii
SezoniDimër-vjeshte
GjiniaMeshkuj
ImporterFashion Company Sh.p.k Tiranë
Country of ManufactureRumani
ManufacturerINUIKII AG. Zurich, Switzerland