Menu
40990
Inuikii

Inuikii - Gjysëm Çizme të zeza për meshkuj

Gjysëm Çizme lëkure të sheshta, të ngrohta dhe me lidhëse
Zgjidhni një ngjyrë

Find in-store

Në dispozicion
Detajet
Inuikii Gjysëm Çizme për burra prej lëkure të ngrohta me gëzof. Me lidhse. Taban që nuk rrëshqet.
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKUIN55102-087-BLK
MarkëInuikii
SezoniDimër-vjeshte
GjiniaMeshkuj
ImporterFashion Company Sh.p.k Tiranë
Country of ManufactureRumani
ManufacturerINUIKII AG. Zurich, Switzerland