Menu
16490
Liu Jo

Liu Jo - Çanta rozë për femra

Çantë e palosshme me dorezë dhe zinxhir. Përmasat: 23 x 8 x 16 cm.
Zgjidhni një ngjyrë

Find in-store

Në dispozicion
Detajet
Liu Jo çantë rozë femrash me dorezë dhe zinxhir në ngjyrë floriri. Mbyllje me kapëse magnetike. Produkt eko-qëndrueshëm "Liu Jo Better". Përmasat: 23 x 8 x 16 cm.
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKULJAA4185 E0037 51920
MarkëLiu Jo
SezoniPranverë-verë
GjiniaFemra
Materiali100%Poliuretan
ImporterFashion Company Sh.p.k Tiranë
Country of ManufactureKinë
ManufacturerLIU JO S.p.A. Italy