Menu
14990
Liu Jo

Liu Jo - Çantë me monogram për femra

Çantë ngjyrë bezhë dhe e zezë me rrip dhe varëse. Përmasat: 22.5 x 15.5 x 7 cm
Zgjidhni një ngjyrë

Find in-store

Në dispozicion

Më shumë ngjyra në stok

Detajet
Liu Jo Çantë femrash me monogram në kombinim ngjyra bezhë-e zezë. Rrip dhe varëse. Përmasat: 22.5 x 15.5 x 7 cm.
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKULJAA4245 T9328 22222
MarkëLiu Jo
SezoniPranverë-verë
GjiniaFemra
Materiali100%Poliestër
ImporterFashion Company Sh.p.k Tiranë
Country of ManufactureKamboxhia
ManufacturerLIU JO S.p.A. Italy