Menu
11490
Liu Jo

Liu Jo - Çantë e vogël për femra

Çantë me rrip dhe zinxhir, përmasat: 28 x 14 x 9 cm
Zgjidhni një ngjyrë

Find in-store

Në dispozicion
Detajet
Liu Jo çantë femrash jeshile e errët, përmasat: 28 x 14 x 9 cm. Rrip dhe zinxhir.
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKULJTA4265 T5665 90414
MarkëLiu Jo
SezoniPranverë-verë
GjiniaFemra
Materiali100%Poliestër
ImporterFashion Company Sh.p.k Tiranë
Country of ManufactureKinë
ManufacturerLIU JO S.p.A. Italy