Menu
21990
Liu Jo

Liu Jo - Çantë shpine për femra me zinxhir

Përmasat e çantës së shpinës me tegela Astilbe: 31 x 12 x 22 cm
Zgjidhni një ngjyrë

Find in-store

Në dispozicion
Detajet
Çantë shpine e kuqe me tegela Liu Jo Astilbe me zinxhir dhe varëse ngjyrë ari. Xhep përpara me zinxhir. Përmasat: 31 x 12 x 22 cm.
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKULJAF3255 E0426 81551
MarkëLiu Jo
SezoniDimër-vjeshte
GjiniaFemra
Materiali100%Poliuretan;