Menu
17990
Replay

Replay – Atlete për meshkuj me majë të sheshtë

Atlete të sheshta me pjesën e sipërme rrjetë dhe taban me trashësi 3 cm
Zgjidhni një ngjyrë

Find in-store

Në dispozicion

Më shumë ngjyra në stok

Detajet
Atlete Replay Field për meshkuj, me pjesën e sipërme rrjetë. Taban me trashësi 3 cm. Ngjyrë gri me detaje të zeza dhe portokalli.
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKURGMS1P {C0036L}2169
MarkëReplay
SezoniDimër-vjeshte
GjiniaMeshkuj
Materiali100% Lëkurë;