Menu
17990
Replay

Replay – Atlete për meshkuj me majë të sheshtë

Atlete te sheshta me pjesën e sipërme rrjetë dhe taban me trashësi 3 cm
Zgjidhni një ngjyrë

Find in-store

Në dispozicion

Më shumë ngjyra në stok

Detajet
Atlete Replay Field për meshkuj me pjesën e sipërme rrjetë. Taban me trashësi 3 cm. Ngjyrë gri e errët me detaje ulliri.
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKURGMS1P {C0036L}558
MarkëReplay
SezoniDimër-vjeshte
GjiniaMeshkuj
Materiali100% Lëkurë;