Menu
23990
Replay

Replay - Fustan midi stil këmishe me printime

Fustan viskoze me lule me kopsa dhe rrip rreth belit
Zgjidhni një ngjyrë

Find in-store

Në dispozicion
Detajet
Replay Fustan midi stil këmishe që mund të vishet veçmas ose me xhinse për një veshje moderne. Viskozë. Mëngë të gjata. Kopsa dhe lidhëse rreth belit. Print me lule.
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKURW9086 {74954}010
MarkëReplay
SezoniPranverë-verë
GjiniaFemra
Materiali100%Viskozë
ImporterEast Box Sh.p.k. Tiranë
Country of ManufactureTunizi
ManufacturerFASHION BOX S.p.a Italy