Menu
16490
Replay

Replay - Pantallona jogger për femra

Pantallona blu të errëta, me xhepa kargo
Zgjidhni një ngjyrë

Find in-store

Në dispozicion
Detajet
Replay Pantallona jogger blu të errëta, me xhepa kargo. Etiketë e personalizuar në pjesën e pasme të belit dhe mbërthim i mbuluar me zinxhir.
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKURW8085 {84779}086
MarkëReplay
SezoniDimër-vjeshte
GjiniaFemra
ImporterEast Box Sh.p.k. Tiranë
Country of ManufactureKinë
ManufacturerFASHION BOX S.p.a Italy