Menu
4690
Superdry

Superdry - Shapka plazhi gri për meshkuj

Core Vegan shapka ushtarake gri me taban të sheshtë
Zgjidhni një ngjyrë

Find in-store

Në dispozicion

Më shumë ngjyra në stok

Detajet
Superdry Camo Vegan Shapka për meshkuj plazhi ose pishinë. Taban I sheshtë dhe rrip i plotë sipër. Ngjyrë gri.
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKUSDMF310261A-9TM
MarkëSuperdry
SezoniPranverë-verë
GjiniaMeshkuj
ImporterFashion Company Sh.p.k Tiranë
Country of ManufactureKinë
ManufacturerDKH Retail Ltd. Great Britain