Menu
4690
Superdry

Superdry - Shapka plazhi për meshkuj

Core Vegan shapka portokalli me taban të sheshtë
Zgjidhni një ngjyrë

Find in-store

Në dispozicion

Më shumë ngjyra në stok

Detajet
Superdry Core Vegan Shapka për meshkuj plazhi ose pishinë. Taban I sheshtë dhe rrip i plotë sipër. Ngjyrë portokalli.
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKUSDMF310256A-2DJ
MarkëSuperdry
SezoniPranverë-verë
GjiniaMeshkuj
ImporterFashion Company Sh.p.k Tiranë
Country of ManufactureKinë
ManufacturerDKH Retail Ltd. Great Britain