Menu
5390
Tommy Hilfiger

Tommy Hilfiger - Shapka të kuqe për meshkuj

Essential shapka me logo Tommy Jeans në pjesën e sipërme
Zgjidhni një ngjyrë

Find in-store

Në dispozicion

Më shumë ngjyra në stok

Detajet
Tommy Hilfiger Essential shapka me logon e Tommy Jeans dhe flamurin e stampuar në pjesën e sipërme. Taban EVA dhe BLOOM™ dhe shollë me kontur. Ngjyra e kuqe.
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKUTHEM0EM01191-XNL
MarkëTommy Hilfiger
SezoniPranverë-verë
GjiniaMeshkuj
Materiali70%Poliuretan;30%Gomë
ImporterFashion Company Sh.p.k Tiranë
Country of ManufactureKinë
ManufacturerTommy Hilfiger Europe BV Amstredam / Netherlands