Menu
12990
Timberland

Timberland - Sandale lëkure për meshkuj

Lincoln sandale me astar dhe detaje në pëlhurë të qëndrueshme ReBOTL™
Zgjidhni një ngjyrë

Find in-store

Në dispozicion
Detajet
Timberland Lincoln Sandale për meshkuj prej lëkure me astar dhe detaje në pëlhurë të qëndrueshme ReBOTL™ që përmban të paktën 50% plastikë të ricikluar. Velcro.
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKUTA5T48
MarkëTimberland
SezoniPranverë-verë
GjiniaMeshkuj
MaterialiLëkurë
ImporterFashion Company Sh.p.k Tiranë
Country of ManufactureKamboxhia
ManufacturerVF International SAGL